Oferty

SERWIS BLACHARSKI

Centrum Napraw Powypadkowych G&G Auto. Zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu blacharsko-lakierniczego. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami do kompleksowej naprawy samochodów oraz wysoko wykwalifikowanym personelem. Dzięki doświadczeniu i zdobytej wiedzy, zapewniamy najlepsze usługi...

Czytaj więcej

SERWIS MECHANICZNY

Jedyny Autoryzowany serwis SEAT-a w Lublinie! G&G Auto zapewnia kompleksową i profesjonalna osbługę serwisową. Do dyspozycji naszych Klientów jest w pełni wykwalifikowania kadra Doradców oraz Mechaników, a także park samochodów zastępczych.

Czytaj więcej

Pakiet serwisowy BASIC

Pakiet serwisowy SEAT można wykupić na okres od trzech do pięciu lat oraz zdecydować się na jeden z trzech wariantów eksploatacji (10, 20 lub 30 tysięcy kilometrów przebiegu rocznie).

Czytaj więcej

Pakiet serwisowy PREMIUM

Pakiet serwisowy SEAT PLUS można wykupić na okres od trzech do pięciu lat oraz zdecydować się na jeden z trzech wariantów eksploatacji (10, 20 lub 30 tysięcy kilometrów przebiegu rocznie).

Czytaj więcej

Pakiety serwisowe

Pakiety Serwisowe są innowacyjnym rozwiązaniem, oferowanym Klientom marki SEAT oraz Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. kupującym samochód za gotówkę lub korzystającym z kredytu lub leasingu. Pakiet można nabyć w momencie zakupu pojazdu lub później, jednak przed pierwszym przeglądem okresowym.

Czytaj więcej